Mail Debugger (7.x-3.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Subject
ne: विषय

en: Language
ne: भाषा

en: Message
ne: सन्देश

en: To
ne: लाई

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
