Mail Debugger (7.x-3.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Language
nl: Taal

en: Message
nl: Bericht

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Send
nl: Versturen

en: Send mail
nl: E-mail versturen
