Mail Debugger (7.x-3.2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Message
vi: Thông điệp

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: E-mail address
vi: Địa chỉ e-mail

en: Send
vi: Gửi
