Mail Editor (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Operations
is: Atgerðir

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Description
is: Lýsing

en: Filter
is: Filtur

en: Languages
is: Mál
