Mail Editor (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Module
he: מודול

en: Filter
he: סינון

en: Languages
he: שפות

en: Account blocked
he: חסימת חשבון

en: Account canceled
he: משתמש בוטל
