Mail Editor (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: edit
mn: засварлах

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Languages
mn: Хэлнүүд
