Mail Editor (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Subject
bn: বিষয়

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Module
bn: মডিউল

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ

en: Account blocked
bn: একাউন্ট নিষ্ক্রিয়
