Mail Editor (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Account blocked
bo: ཐོ་ཁོངས་བཀག་ཚར་བ

en: Account canceled
bo: ཐོ་ཁོངས་བསུབ་ཚར

en: The ability to send users their passwords in plain text has been removed in Drupal 7. Your existing email templates have been modified to remove it. You should <a href="@template-url">review these templates</a> to make sure they read properly.
bo: Drupal 7 པའི་ནང་དུ། སྤྱོད་མཁན་གྱིས་གསང་གྲངས་ཡིག་རྐྱང་གི་རྣམ་པའི་ཐོག་སྐུར་བའི་བྱེད་ནུས་དེ་མེད་པར་བཟོས་འདུག ཁྱེད་ཀྱི་སྔར་ཡོད་པའི་གློག་ཡིག་མ་དཔེ་ལ་བཟོ་བཅོས་བྱས་ནས་བྱེད་ནུས་དེ་མེད་པ་བྱས་ཟིན། ཁྱེད་ཀྱིས་<a href="@template-url">མ་དཔེ་འདི་དག་ལ་ཞིབ་ལྟ་</a>བྱས་ནས་གློག་ཡིག་གི་ནང་དོན་ཡང་དག་ཀློག་ཐུབ་པར་ཐག་གཅོད་བྱེད་དགོས།
