Mail Editor (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Operations
bs: Operacije

en: Subject
bs: Naslov

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: edit
bs: izmijeni

en: Languages
bs: Jezici
