Mail Editor (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Subject
eu: Gaia

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: edit
eu: editatu

en: Module
eu: Modulua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Account blocked
eu: Eragotzitako kontua

en: Select the languages to display.
eu: Aukeratu erakutsiko diren hizkuntzak

en: Account canceled
eu: Ezabatutako kontua
