Mail Editor (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Operations
jv: Operasi

en: Subject
jv: Subyek

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: edit
jv: sunting

en: Module
jv: Modul

en: Filter
jv: Saring

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Account blocked
jv: Akun ditolak

en: Account canceled
jv: Mbatalaké akun
