Mail Editor (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Subject
ka: სათაური

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Module
ka: მოდული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Languages
ka: ენები
