Mail Editor (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ
