Mail Editor (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Body
am: አካል

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: edit
am: አስተካክል

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Languages
am: ቋንቋዎች
