Mail Editor (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Operations
be: Аперацыі

en: Subject
be: Тэма

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: edit
be: рэдагаваць

en: Module
be: Модуль

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Template
be: Шаблон

en: Languages
be: Мовы

en: Account blocked
be: Рахунак заблакаваны

en: Account canceled
be: Рахунак выдалены

en: The ability to send users their passwords in plain text has been removed in Drupal 7. Your existing email templates have been modified to remove it. You should <a href="@template-url">review these templates</a> to make sure they read properly.
be: Магчымасць дасылаць карыстальнікам іх паролі простым тэкстам была выдалена ў  Drupal 7. Вашы існуючыя прыклады  e-mail былі зменены, каб выдаліць гэтую функцыю. Вам патрэбна перайсці на <a href="@template-url">праглядзець гэтыя прыклады</a>, каб  пераканацца, што яны  працуюць належным чынам.
