Mail Editor (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Operations
bg: Действия

en: Subject
bg: Тема

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: edit
bg: редактирай

en: Filter
bg: Филтър

en: Template
bg: Шаблон

en: Languages
bg: Езици
