Mail Editor (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Operations
ca: Operacions

en: Subject
ca: Assumpte

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: edit
ca: edita

en: Module
ca: Mòdul

en: Filter
ca: Filtra

en: Template
ca: Plantilla

en: Languages
ca: Llengües

en: Account blocked
ca: Compte bloquejat

en: Account canceled
ca: Compte cancel·lat

en: The ability to send users their passwords in plain text has been removed in Drupal 7. Your existing email templates have been modified to remove it. You should <a href="@template-url">review these templates</a> to make sure they read properly.
ca: La capacitat d'enviar als usuaris les seves contrasenyes en text pla ha estat eliminada del Drupal 7. Les vostres plantilles de correu electrònic han estat modificades per eliminar-ho. Hauríeu de <a href="@template-url">revisar aquestes plantilles</a> per assegurar-vos que es poder llegir correctament.
