Mail Editor (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Operations
es: Operaciones

en: Subject
es: Asunto

en: Remove
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: edit
es: editar

en: Module
es: Módulo

en: Filter
es: Filtro

en: Template
es: Plantilla

en: Languages
es: Idiomas

en: Mail templates
es: Plantillas de correo

en: Purge
es: Purgar

en: Account blocked
es: Cuenta bloqueada

en: Select the languages to display.
es: Seleccionar los idiomas a mostrar.

en: Account canceled
es: Cuenta cancelada

en: The ability to send users their passwords in plain text has been removed in Drupal 7. Your existing email templates have been modified to remove it. You should <a href="@template-url">review these templates</a> to make sure they read properly.
es: La capacidad de enviar a los usuarios sus contraseñas en texto sin cifrar se han eliminado en Drupal 7. Sus plantillas de correo electrónico se han modificado para eliminar esa posibilidad. Debería usted <a href="@template-url">revisar esas plantillas</a> para asegurase de que se leen correctamente.

en: Are you sure you want to purge the %mailkey template and all translations?
es: ¿Está seguro que desea purgar la plantilla %mailkey y todas las transacciones?

en: The %mailkey template has been purged.
es: La plantilla %mailkey ha sido purgada.

en: Are you sure you want to remove the %mailkey template?
es: ¿Está seguro que desea eliminar la plantilla %mailkey?
