Mail Editor (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Subject
fi: Aihe

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: edit
fi: muokkaa

en: Module
fi: Moduuli

en: Filter
fi: Suodatus

en: Languages
fi: Kielet

en: Purge
fi: Tyhjennä

en: Account blocked
fi: Tilin käyttö estetty

en: Account canceled
fi: Tili suljettu

en: The ability to send users their passwords in plain text has been removed in Drupal 7. Your existing email templates have been modified to remove it. You should <a href="@template-url">review these templates</a> to make sure they read properly.
fi: Mahdollisuus lähettää käyttäjille heidän salasanansa selkokielisenä tekstinä on poistettu Drupal 7:ssa. Olemassaolevat sähköpostipohjasi on muokattu tukemaan tätä. Suosittelemme <a href="@template-url">tarkistamaan nämä pohjat</a> varmistaaksesi niiden luettavuuden.
