Mail Editor (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Operations
kk: Операциялар

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: edit
kk: түзету

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Languages
kk: Тілдер

en: Account blocked
kk: Есеп бұғатталған
