Mail Editor (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Account canceled
ku: هەژمار هەڵوەشایەوە
