Mail Editor (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Subject
lt: Tema

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: edit
lt: redaguoti

en: Module
lt: Modulis

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Template
lt: Šablonas

en: Languages
lt: Kalbos

en: Purge
lt: Valyti

en: Account blocked
lt: Paskyra blokuota

en: Account canceled
lt: Paskyra panaikinta

en: The ability to send users their passwords in plain text has been removed in Drupal 7. Your existing email templates have been modified to remove it. You should <a href="@template-url">review these templates</a> to make sure they read properly.
lt: Drupal 7 panaikinta galimybė siųsti nario slaptažodį paprastu tekstu. Jūsų buvę el. pašto šablonai modifikuoti, kad nebeturėtų šios savybės. Turite <a href="@template-url">peržiūrėti šiuos šablonus</a> ir įsitikinti, ar jie perskaitomi teisingai.
