Mail Editor (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Operations
lv: Darbības

en: Subject
lv: Temats

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: edit
lv: labot

en: Module
lv: Modulis

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Languages
lv: Valodas

en: Account blocked
lv: Konts bloķēts

en: Account canceled
lv: Konts anulēts
