Mail Editor (7.x-1.0-beta2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Operations
mg: Hatao

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Filter
mg: Sivana
