Mail Editor (7.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Subject
os: Темæ

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст
