Mail Editor (7.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Operations
sr: Операције

en: Subject
sr: Предмет

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: edit
sr: измени

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Template
sr: Шаблон

en: Languages
sr: Језици
