Mail Editor (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Operations
sv: Funktioner

en: Subject
sv: Ämne

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: edit
sv: redigera

en: Module
sv: Modul

en: Filter
sv: Filtrera

en: Template
sv: Mall

en: Languages
sv: Språk

en: Account blocked
sv: Konto spärrat

en: Account canceled
sv: Konto borttaget

en: The ability to send users their passwords in plain text has been removed in Drupal 7. Your existing email templates have been modified to remove it. You should <a href="@template-url">review these templates</a> to make sure they read properly.
sv: Möjligheten att skicka lösenorden till användare i klartext har tagits bort i Drupal 7. Dina befintliga e-postmallar har ändrats till att ta bort det. Du bör <a href="@template-url">granska dessa mallar</a> för att säkerställa att de utläses rätt.
