Mail Editor (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Filter
ta: வடிகட்டி
