Mail Editor (7.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Body
af: Teks

en: Operations
af: Aksies

en: Subject
af: Onderwerp

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: edit
af: redigeer

en: Filter
af: Filtreer

en: Languages
af: Tale
