Mail Editor (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Subject
az: Mövzu

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: edit
az: redaktə et

en: Module
az: Modul

en: Languages
az: Dillər

en: Account blocked
az: Hesab bloklanıb
