Mail Editor (7.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Body
cs: Text

en: Operations
cs: Operace

en: Subject
cs: Předmět

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: edit
cs: upravit

en: Module
cs: Modul

en: Filter
cs: Filtr

en: Template
cs: Šablona

en: Languages
cs: Jazyky

en: Account blocked
cs: Blokovaný účet

en: Account canceled
cs: Informace o zrušení účtu

en: The ability to send users their passwords in plain text has been removed in Drupal 7. Your existing email templates have been modified to remove it. You should <a href="@template-url">review these templates</a> to make sure they read properly.
cs: Zasílání hesel v textové podobě není v Drupalu 7 možné. Existující šablony zpráv byly podle toho upraveny. <a href="@template-url">Zkontrolujte</a>, zda jsou po úpravě použitelné.
