Mail Editor (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Operations
ja: 操作

en: Subject
ja: 件名

en: Remove
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: edit
ja: 編集

en: Module
ja: モジュール

en: Filter
ja: フィルター

en: Template
ja: テンプレート

en: Languages
ja: 言語

en: Account blocked
ja: アカウントブロック

en: Account canceled
ja: アカウント無効化

en: The ability to send users their passwords in plain text has been removed in Drupal 7. Your existing email templates have been modified to remove it. You should <a href="@template-url">review these templates</a> to make sure they read properly.
ja: Drupal 7 では、パスワードをメールの本文にそのまま記載してユーザーに送るという機能はなくなりました。既存のメールテンプレートからもこの機能が削除されるように変更されました。<a href="@template-url">これらのテンプレート</a>が正しく読めるかどうか確認してください。
