Mail Editor (7.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Body
km: តួ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Filter
km: តម្រង

en: Languages
km: ភាសា

en: Account blocked
km: គណនី​ត្រូវ​បាន​ទប់ស្កាត់

en: Account canceled
km: បានបោះបង់​គណនី

en: The ability to send users their passwords in plain text has been removed in Drupal 7. Your existing email templates have been modified to remove it. You should <a href="@template-url">review these templates</a> to make sure they read properly.
km: សមត្ថភាព​ក្នុង​ការ​ផ្ញើ​ឲ្យ​អ្នកប្រើ​នូវ​ពាក្យសម្ងាត់​របស់​ពួកគេ​ជា​អត្ថបទ​ធម្មតា ត្រូវ​បាន​យកចេញ ក្នុង Drupal 7 ។ ពុម្ព​អ៊ីមែល​ដែល​មាន​ស្រាប់​របស់​អ្នក ត្រូវ​បាន​កែប្រែ​ដើម្បី​យក​វា​ចេញ ។ អ្នក​គួរតែ <a href="@template-url">ពិនិត្យ​ពុម្ព​ទាំងនេះ​ឡើងវិញ</a> ដើម្បី​ប្រាកដ​ថា​ពួកវា​អាន​ដោយ​ត្រឹមត្រូវ ។
