Mail Editor (7.x-1.0-beta3) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍
