Mail Editor (7.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Subject
nn: Emne

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: edit
nn: endre

en: Filter
nn: Filtrer

en: Languages
nn: Språk
