Mail Editor (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Operations
pt: Operações

en: Subject
pt: Assunto

en: Remove
pt: Remover

en: Description
pt: Descrição

en: edit
pt: editar

en: Module
pt: Módulo

en: Filter
pt: Filtrar

en: Template
pt: Modelo

en: Languages
pt: Idiomas

en: Account blocked
pt: Conta bloqueada

en: Account canceled
pt: Conta cancelada

en: The ability to send users their passwords in plain text has been removed in Drupal 7. Your existing email templates have been modified to remove it. You should <a href="@template-url">review these templates</a> to make sure they read properly.
pt: A capacidade de enviar aos usuários suas senhas em texto simples foi removida no Drupal 7. Seus modelos de e-mail existentes foram modificadas para remover essa capacidade. Você deve <a href="@template-url">rever esses modelos</a> para ter certeza de que eles estão corretos.

en: - Display enabled modules only -
pt: - Exibir apenas módulos habilitados -

en: - Display all modules -
pt: - Exibir todos os módulos -

en: Select a module.
pt: Escolha um módulo

en: Account activated
pt: Conta ativada

en: !left and !right
pt: !left e !right
