Mail Editor (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Operations
ru: Операции

en: Subject
ru: Тема

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: edit
ru: изменить

en: Module
ru: Модуль

en: Filter
ru: Фильтр

en: Template
ru: Шаблон

en: Languages
ru: Языки

en: Mail templates
ru: Почтовые шаблоны

en: Purge
ru: Очистить

en: Account blocked
ru: Учётная запись заблокирована

en: Select the languages to display.
ru: Выберите языки для отображения.

en: Account canceled
ru: Учётная запись удалена

en: The ability to send users their passwords in plain text has been removed in Drupal 7. Your existing email templates have been modified to remove it. You should <a href="@template-url">review these templates</a> to make sure they read properly.
ru: Возможность посылать пользователям свои пароли в виде обычного текста была удалена в Drupal 7. Ваши существующие шаблоны писем были изменены, чтобы удалить это. Вы должны <a href="@template-url">просмотреть ваши шаблоны</a>, чтобы убедиться, что они правильно читаются.

en: - Display enabled modules only -
ru: - Отображать только включенные модули -

en: - Display all modules -
ru: - Отображать все модули -

en: Select a module.
ru: Выберите модуль.

en: Allows editing of e-mail templates.
ru: Позволяет редактировать e-mail-шаблоны.
