Mail Editor (7.x-1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Languages
ug: تىل
