Mail Editor (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Subject
ast: Asuntu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: edit
ast: editar

en: Filter
ast: Filtru

en: Languages
ast: Llingües
