Mail Editor (7.x-1.0-rc1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Operations
ht: Operasyon

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Filter
ht: Filtre

en: Languages
ht: Lang
