Mail Editor (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Languages
hy: Լեզուներ
