Mail Editor (7.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Operations
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: edit
mr: संपादन

en: Filter
mr: गाळणी

en: Languages
mr: भाषा
