Mail Editor (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Operations
oc: Accions

en: Subject
oc: Objècte

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: edit
oc: modificar

en: Module
oc: Modul

en: Filter
oc: Filtrar

en: Template
oc: Modèl

en: Languages
oc: Lengas

en: Account blocked
oc: Compte blocat

en: Account canceled
oc: Compte anullat

en: The ability to send users their passwords in plain text has been removed in Drupal 7. Your existing email templates have been modified to remove it. You should <a href="@template-url">review these templates</a> to make sure they read properly.
oc: La capacitat d'enviar als utilizaires lors senhals en tèxte pla ha estat eliminada del Drupal 7. Vòstres modèls de corrièr electronic han estat modificadas per eliminar-ho. Hauríeu de <a href="@template-url">revisar aquestes modèls</a> per assegurar-vos que es poder legir corrèctament.
