Mail Editor (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Body
sk: Text

en: Operations
sk: Operácie

en: Subject
sk: Predmet

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: edit
sk: upraviť

en: Module
sk: Modul

en: Template
sk: Šablóna

en: Languages
sk: Jazyky

en: Account blocked
sk: Účet zablokovaný

en: Account canceled
sk: Účet zrušený

en: The ability to send users their passwords in plain text has been removed in Drupal 7. Your existing email templates have been modified to remove it. You should <a href="@template-url">review these templates</a> to make sure they read properly.
sk: Drupal 7 už neobsahuje možnosť odoslať používateľom ich heslá ako obyčajný text. Vaše e-mailové šablóny boli upravené tak, aby túto možnosť neobsahovali. Mali by ste <a href="@template-url">tieto šablóny skontrolovať</a>, aby ste sa uistili, že sú správne.
