Mail Editor (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Subject
te: విషయం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: edit
te: మార్చు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Languages
te: భాషలు

en: Account blocked
te: ఖాతాని నిరోధించారు

en: Account canceled
te: ఖాతాని రద్దుచేసారు
