Mail Editor (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Subject
fil: Paksa

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: edit
fil: wastuhin

en: Filter
fil: Salain

en: Languages
fil: Mga wika
