Mail Editor (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Subject
gu: વિષય

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Languages
gu: ભાષાઓ
