Mail Editor (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Operations
hr: Operacije

en: Subject
hr: Naziv

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: edit
hr: uredi

en: Module
hr: Modul

en: Filter
hr: Pročisti

en: Template
hr: Predložak

en: Languages
hr: Jezici

en: Account blocked
hr: Račun blokiran

en: Account canceled
hr: Korisnički račun otkazan

en: The ability to send users their passwords in plain text has been removed in Drupal 7. Your existing email templates have been modified to remove it. You should <a href="@template-url">review these templates</a> to make sure they read properly.
hr: Mogućnost slanja korisničkih lozinku u obliku običnog teksta je uklonjena iz Drupala 7. Vaši postojeći obrasci e-pošte su usklađeni. Trebali bi <a href="@template-url">pregledati ove obrasce</a> kako bi bili sigurni da se oni uredno prikazuju.
