Mail Editor (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: edit
is: breyta

en: Module
is: Eining

en: Filter
is: Sía

en: Template
is: Sniðmát

en: Languages
is: Tungumál

en: Account blocked
is: Notandi óvirkur
