Mail Editor (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Subject
ne: विषय

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Languages
ne: भाषाहरू
